Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
Lietuviu English
Sveikas lankytojau, jūs galite prisijungti ar sukurti paskyrą.

Apie mus

"Spalvoti kvapai" tai žinomas ir vertinamas vardas natūralios kosmetikos gerbėjų gretose. Didžiuosiuose prekybos centruose, mugėse, šventėse pristatome ir siūlome išbandyti įvairią produkciją skirtą kūno priežiūrai ir grožiui. Natūralias grožio priemones gaminame jau 12 metų, per kuriuos atradome trijų sudedamųjų sėkmės receptą - rūpestį aukščiausia kokybe, siekį patenkinti klientų poreikius ir veiklą vykdyti saugant aplinką.

Kokybei užtikrinti naudojami rinktiniai ingredientai - aliejai tiesiai iš Indijos, augalų ekstraktai. Gamyboje nenaudojami pigūs pakaitalai, konservantai, dažikliai, naftos produktai. Mūsų laboratorijoje kuriamų priemonių poveikis odai yra ištobulintas ir patikrintas per daugelį patirties metų. "Spalvotų kvapų" gaminiai pasižymi ne tik aukščiausia kokybe, bet ir ypatingu šviežumu, pasiūla pardavimui atnaujinama kas dvi savaites. Itin daug dėmesio skiriame gaminių kokybei ir vartotojų saugumui, kadangi produkcija skiriama ir  jautrios odos priežiūrai.

Įdėmiai sekame grožio pasaulio naujienas ir tendencijas, tačiau didžiausią dėmesį skiriame mūsų nuolatinių klientų išsakomoms mintims. Naują asortimentą formuojame pagal kasdien prie prekystalio sutinkamų žmonių pageidavimus bei pasiūlymus. Augdami kartu su savo pirkėjais dabar galime pasiūlyti grožio priemonių kūno priežiūrai nuo galvos iki kojų. "Spalvotų kvapų" pasiūloje rasite įvairių rūšių rankų darbo raikomo muilo, sviestinių kremų, vonios rutulių, kvapiųjų aliejų… Gaminių gausybė leidžia atrasti reikiamų priemonių visoms įprastoms ir daugelui netradicinių grožio procedūrų: manikiūrui, pedikiūrui, veido masažui, kūno šveitimui…

Savo veikla siekiame ne tik išpildyti klientų grožio siekį. Vadovaujamės atsakingo verslo idėja, gamyboje naudojame priemones neardančias gamtos dermės. Rūpinamės aplinkosauga, švaria gamyba, nenaudojame jokių gyvulinės kilmės medžiagų, produkcija nebandyta su gyvūnais, tinka vegetarams ir veganams.

Back to Top